Prasa o kolagenie

 • Kolagen Naturalny. Co to jest?

  Kolagen naturalny/Collagen powstaje dzięki właściwemu zastosowaniu kalogenu rybiego. Skutecznie wpływa na pielęgnację i leczenie skóry całego ciała, twarzy, włosów i paznokci. Dodatkowo redukuje cellulit i zmaszczki. Collagen to w pełni naturalny i bezpieczny "Eliksir Młodości".

 • Kolagen naturalny na twarz


  Kolagen do twarzy przyczynia się do wyeliminowania przyczyn i objawów starzenia się skóry naszej twarzy, szyi i dekoltu. Poznaj największe zalety wynikające z jego regularnego zastosowania. Dodatkowo dowiedz się, jak prosto zastosować kolagen naturalny każdego dnia - w warunkach domowych.

 • Kolagen na cellulit i zmarszczki

  Cellulit to inaczej nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, z którym spotyka się aż 80% kobiet. Skutecznie zwalcza go Kalogen naturalny, który eliminuje Cellulit i zmarszczki. Poznaj jego dokładne działanie i zastosowanie w warunkach domowych.

 • Kolagen do ciała

  Kolagen naturalny do ciała stosowany w gabinetach odnowy bilogicznej, którego działanie sprawdzisz w swoich warunkach domowych. Pozwoli Ci jak najszybciej wyeliminować wszelkie zmiany skórne. Poznaj jego największe zalety i zastosowanie, a następnie ciesz się z najskuteczniejszej pielęgnacji swojego ciała.

 • Kolagen na włosy

  Kolagen na włosy wpływający na ich skuteczną pielęgnację każdego dnia. Poznaj przyczyny powstawania słabych włosów i dowiedz się, jak właściwie zastosować kolagen. Dzięki niemu Twoje włosy zawsze będą w pełni zdrowe, silne, a zarazem pozbawione łupieżu. Dodatkowo kolagen pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o swoje dłonie, stopy i paznokcie.

 • Naturalny kolagen na zmarszczki

  Naturalny kolagen na zmarszczki pozwoli Ci je w pełni wyeliminować ze skóry twarzy, szyi i dekoltu. Będziesz więc w pełni cieszyć się elastyczną i jędrną skórę, która jest zdrowa i dobrze odżywiona. Poznaj więc największe zalety kalogenu naturalnego i zasady jego zastosowania na zmarszczki.