Kolagen naturalny na twarz

Prasa o kolagenie » Kolagen naturalny na twarz

Kolagen do twarzy
Rynek kosmetyczny dostarcza nam wiele specjalnych preparatów do najskuteczniejszej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. W większości z nich pojawia się kolagen naturalny, który pozwala wyeliminować przyczyny i objawy starzenia się naszej skóry. Przeciwdziała i niweluje powstawanie rozszerzonych naczynek, zaczerwień, trądzika różowatego i pospolitego, rumieńców, przebarwień, starcz, piegów i plam posłonecznych. Kolagen naturalny sprawdza się do przeprowadzenia całkowitej rewitalizacji cery twarzy u każdej osoby dojrzałej - zarówno u mężczyzn i kobiet.

Zalety stosowania kolagenu naturalnego
- Naturalne rybie białko - zapewnia najlepsze nawilżenie i elastyczność skóry.
- Naturalny kolagen - podobny do kolagenu ludzkiego jest dobrze wchłaniany przez skórę. Uzupełnia niedobory kalogenu w naszej skórze i poprawia działanie komórek produkujących kolagen -  czyli fibroblastów.
- Zdrowy - w pełni bakteriobójczy, bezzapachowy, niealergizujący, łagodzący i kojący.
- Efekty już po pierwszej kuracji - możliwość zastosowania kalogenu na dzień i na noc.
- Atrakcyjna cena - niska w porównaniu z kosztem zabiegów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych. Zastosowanie możliwe w warunkach domowych. 

Zastosowanie kolagenu naturalnego do twarzy
Kolagen aplikuje się w minimalnej ilości na umytą, a zarazem wytartą skórę. W tym celu zaleca się przeprowadzenie takiego zabiegu po każdej kąpieli. Wtedy otwierają się pory naszej skóry, co pozwala na szybkie i właściwe wchłonięcie się całego preparatu kalogenu. Odbywa się to poprzez wklepywanie go w miejsca, w których widoczne są zmarszczki, blizny i cellulitis. Pomocne jest również wmacowanie kalogenu, z góry na dół. Czas wchłonięcia zazwyczaj wynosi od 5 do 10 minut.

W ramach zwiększenia działania kalogenu naturalnego zaleca się - po kuracji - zastosowanie nawilżających i odżywczych kremów bądź balsamów, w pełni pozbawionych witaminy C, kwasów owocowych, ceramidów, retinolu i cynku.

Kolagen do twarzy na dzień
Kolagen naturalny można zastosować pod kosmetyki koloryzujące, makijaż, kosmetyki pielęgnacyjne i promienioochronne.

Kolagen do twarzy na noc
Kolagen naturalny zostaje wchłonięty już po kilku minutach, po których nie odczuwamy już ściągania się naszej cery. W innym wypadku zaleca się dodatkowe użycie kremu bądź maseczki do twarzy.

Podsumowanie:
Kolagen to niesamowity preparat, który świetnie eliminuje przyczyny starzenia się skóry. Wyróżnia się na tle większości pozostałych kosmetyków, które tylko uderzają w objawy starzenia się naszej skóry. Podczas wchłaniania kalogenu nie musimy korzystać z dodatkowych metod i technik, które często wywołują  skutki uboczne. Przywraca skórze naszej twarzy, szyi i dekoltu odpowiednie funkcje i co ważne, nigdy nie uzależnia.