Kolagen Naturalny. Co to jest?

Prasa o kolagenie » Kolagen Naturalny. Co to jest?

Kolagen naturalny został stworzony poprzez zastosowanie odpowiedniej hydratacji kalogenu rybiegu - na bazie skór ryb słodkowodnych. Jego właściwości są zawsze takie same i dzięki temu za każdym razem ma wpływ na głębokie nawilżenie naszej skóry. Stanowi jeszcze unikalną formułę, w której to żywe biologicznie i aktywne białko skupia się na właściwym zespoleniu z włóknami białek ludzkich. W ten sposób kolagen naturalny pełni rolę "Eliksiru młodości". I co najważniejsze, niweluje przyczyny starości, a nie tylko jej skutki - jak większość kosmetyków.

Kolagen naturalny zapewnia doskonałą regenerację skóry, jak i wszelkich tkanek, które ulegają już procesowi starzenia się. Ma pozytywny wpływ na redukcję zmaszczek, rozstępów, cellulitu, przebarwień, żylaków, jak i wszlekich pęknięć skóry. Dodatkowo zabezpiecza naszą skórę przed ciągłym wysychaniem, a nasze włosy i paznokcie przed matowieniem. Pozytywnie usuwa jeszcze takie zmiany skórne, jak trądzik różowaty czy pospolity.

Korzyści z zastosowania Kolagenu Naturalnego
Efekty dostrzegamy już po pierwszym miesiącu stosowania, kiedy to procesy starzenia się naszej skóry zostaną w pełni zatrzymane. Niedługo będzie dochodzić do ich odwrócenia się, co wynika z regeneracji włókien kolagenowych w naszym organizmie. Mają one skuteczny wpływ na strukturę naszej skóry. Dzięki nim staje się ona całkowicie elastyczna, jak i gładka. Collagen naturalny jest zalecany już po 20 roku życia, kiedy to mogą pojawiać się przedwczesne symptomy starzenia się skóry i problemy z produkcją kolagenu.

Jakie Właściwości posiada Kolagen Naturalny?
a) Pielęgnacyjne - kolagen to tak naprawdę 1/3 masy wszystkich naszych białek w organizmie, które odpowiadają za obudowę naszego całego ciała. Przez to w pierwszej kolejności Collagen naturalny zapewnia właściwości pielęgnacyjne skóry, wpływając na jej ciągłe i odpowiednie nawilżenie. Dzięki niemu komórki naszej skóry są jędrne, a zarazem dobrze pobudzone. Umożliwia to zachęcenie organizmu do zwiększenia produkcji własnego kalogenu.

b) Lecznicze - odpowiednia struktura rybiego kolagenu wpływa na uzyskanie pięknej skóry, jak i może wspomóc pozbycie się jej  zmian chorobowych oraz objawów wielu schorzeń. Wpływa jeszcze na poprawę funkcjonowania skóry, paznokci, włosów, stawów, kości, ścięgien, mieśni oraz wzroku.

Collagen Naturalny - Kosmetyki
Jest możliwość dopasowania kalogenu naturalnego do każdego rodzaju skóry. Dzięki temu okazuje się on dla nas w pełni hipoalergiczny. Naturalne białko z ryb nie wywołuje na naszej skórzy i w organizmie żadnych efektów ubocznych. Co ważne, produkty takie są pozbawione aromatów chemicznych, jak i barwników.

W składzie kolagenu naturalnego spotykamy się z czystym oraz nieuczulającym białkiem rybim, kwasem mlekowym, stabilizatorami i wodą. Dzięki temu jego zastosowanie zaleca się szczególnie osobom, które są uczulone na różnego rodzaju odżywki, kremy i żele pod prysznic.

Te naturalne kosmetyki będa mogły więc wpływać na odmłodzenie się naszego ciała, jak i zahamowanie procesu starzenia się całej skóry.