Kolagen do ciała

Prasa o kolagenie » Kolagen do ciała

Kolagen do ciała to unikalny kolagen naturalny, rybiego pochodzenia, przeznaczony do pielęgnacji naszego całego ciała. Jego zastosowanie spotyka się w salonach piękności i gabinetach odnowy biologicznej - podczas masażu energetyzującego i rewitalizującego. Kolagen naturalny do ciała zaleca się szczególnie po wszelkich zabiegach chirurgicznych, depilacji ciepłym woskiem, korzystaniu z kąpielu słonecznej i solarium. Sprawdza się również przy wszelkich zmianach, dermatozach skórnych. Pomaga odzyskać zdrową i piękną skórę jak najszybciej i bezboleśnie.

Zalety kolagenu naturalnego.
Już po pierwszym zastosowaniu nasza skóra jest jeszcze bardziej jędrna i elastyczna. Kolagen naturalny do ciała wygładza wszelkie blizny i zmarszczki, a zarazem niweluje rozszerzone pory. Dodatkowo skutecznie trafia w przyczyny starzenia się skóry naszego ciała, dzięki czemu usuwa rozszerzone naczynka, rumieńce, zaczerwienienia, trądzik pospolity i różowaty oraz inne zmiany skórne. Wykorzystuje się go jeszcze do zwalczania przyczyn i objawów cellulitu oraz rozstępów.

Poszczególne właściwości kalogenu przyczyniają się do utworzenia na skórze siateczki proteinowej. W ten sposób skóra naszego ciała przez cały czas jest wilgotna i jędrna. A jej komórki są pobudzone do zwiększenia produkcji własnego kolagenu. W ten sposób kolagen pozwala uzyskać skórę bardziej delikatną i gładką oraz wpływa na poprawienie jej napięcia i sprężystości. Dodatkowo hamuje wszelkie przyczyny i objawy starzenia się skóry. Sprawia, że posiada bardziej zdrowy i naturalny wygląd.

Cena preparatu jest korzystna, a jego zastosowanie możliwe w każdych warunkach domowych.

Zastosowanie kolagenu naturalnego do ciała
Kolagen naturalny stosuje się na wytartą, jak i w pełni umytą skórę. Ocenia się więc, że najlepiej jest go użyć od razu po prysznicu bądź kąpieli. Polega to na delikatnym wklepywaniu kolagenu naturalnego w odpowiednie miejsca, które chcemy poprawić. Inna możliwość to jego wmasowanie do ciała, najlepiej ruchem od góry na dół. Pozwala to na szybkie i odpowiednie wchłonięcie się całego preparatu - w kilka minut. W ramach zwiększenia działania kolegenu naturalnego zaleca się, po kuracji, wykorzystanie kremów nawilżających i odżywczych. Należy pamiętać, że muszą być one pozbawione cynku, retinolu, ceramidów, kwasów owocowych, które mogłyby negatywnie wpływać na skuteczność całej kuracji.

Pamiętaj: Każdego dnia, przez 6 dni w tygodniu, przed użyciem kolagenu umyj skórę ciała szorstką szczotką, gąbką bądź rękawicą. Dodatkowo raz w tygodniu, przed zastosowaniem kolagenu, zapewnij sobie peeling do ciała. Skuteczność kalogenu wzmocnisz dzięki działaniu specjalnych balsamów i praparatów do skóry ciała, które możesz wykorzystać po każdej kuracji.

Podsumowanie:
Kolagen naturalny do ciała przyczynia się do odmłodzenia naszej skóry. Pozytywnie wpływa jeszcze na wyeliminowanie cellulitu, rozszerzonych naczyń krwionośnych i rozstępów - na naszych nogach. Ciesz się więc młodą i zdrową skórą całego ciała jak najdłużej.